Dowiedz się jakie projekty domów dasz radę wyszukać w internecie, jeśli spodobają Ci się projekty domów parterowych to udaj się do biura projektowego i popytaj o szczegóły


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Uzbierałeś pieniądze na budowę domku, a być może udało Ci się otrzymać kredyt hipoteczny? Zastanów się jak chciałbyś, by wyglądał Twój wymarzony dom i pogadaj z architektem o wstępnym projekcie. Jeśli nie masz pieniędzy na to, aby zaangażować do pracy specjalistę to zastanów się w jaki sposób możesz zdobyć prototyp domu. Obecnie spora część biur projektowych ma gotowe projekty domów, jakie są do kupienia. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że tego typu projekt może zakupić wiele osób.
15 grudnia 2018

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakie cechy są najważniejsze?


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Dom niskoenergetyczny mamy szansę budować w różnych technikach, które mogą spełniać kryteria związane z przewodnictwem ciepła. Jedną z nich są ściany składające się z trzech warstw,w której każda spełnia określoną funkcję, zapewniają szczelność, trwałość i izolacyjność termiczną oraz akustyczną. Jakiego typu możemy wymienić określone projekty domów energooszczędnych?
15 października 2018