Dowiedz się jakie projekty domów dasz radę wyszukać w internecie, jeśli spodobają Ci się projekty domów parterowych to udaj się do biura projektowego i popytaj o szczegóły


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Zebrałeś kapitał na budowę domu, a może udało Ci się uzyskać kredyt hipoteczny? Pomyśl jak chciałbyś, aby wyglądał Twój wyśniony dom i skonsultuj się z architektem o początkowym planie. Jeśli nie masz pieniędzy na to, by przyjąć do pracy profesjonalistę to zastanów się jak jesteś w stanie zdobyć prototyp domu. W tej chwili spora część biur projektowych posiada gotowe projekty domów, jakie są do nabycia. Naturalnie należy zdawać sobie sprawę z tego, iż taki projekt może zakupić mnóstwo osób.
7 kwietnia 2019

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakie cechy są najważniejsze?


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Dom niskoenergetyczny mamy szansę budować w różnych technikach, które mogą spełniać kryteria związane z przewodnictwem ciepła. Jedną z nich są ściany składające się z trzech warstw,w której każda spełnia określoną funkcję, zapewniają szczelność, trwałość i izolacyjność termiczną oraz akustyczną. Jakiego typu możemy wymienić określone projekty domów energooszczędnych?
15 października 2018