Dowiedz się jakie projekty domów dasz radę wyszukać w internecie, jeśli spodobają Ci się projekty domów parterowych to udaj się do biura projektowego i popytaj o szczegóły


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Uzbierałeś pieniądze na budowę domku, a być może udało Ci się dostać kredyt hipoteczny? Zastanów się jak pragnąłbyś, by wyglądał Twój wyśniony dom i porozmawiaj z architektem o wstępnym projekcie. Jeśli nie masz pieniędzy na to, żeby zatrudnić do pracy profesjonalistę to zastanów się w jaki sposób możesz zdobyć prototyp domu. Obecnie spora część biur projektowych ma gotowe projekty domów, jakie są do kupienia. Oczywiście należy zdawać sobie sprawę z tego, że taki projekt może nabyć mnóstwo ludzi.
21 sierpnia 2020

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakie cechy są najważniejsze?


Projekty architektoniczne, Sposoby aranżacji wnętrz
Dom niskoenergetyczny możemy zbudować w rozmaitych technologiach, które spełniają kryteria związane z przewodnictwem ciepła. Jedną z nich są ściany trójwarstwowe, gdzie każda spełnia określoną funkcję, gwarantują szczelność, wytrzymałość i izolacyjność termiczną jak również akustyczną. Jakiego rodzaju mamy określone projekty domów energooszczędnych?
15 czerwca 2020