Archiwa tagu: materiały

materiały

Kto pyta nie błądzi

Ekologiczna świadomość trafiła również na plac budowy. Budujemy ekologicznie, to znaczy energooszczędnie. Ściany stworzone są w taki sposób, by dom tracił jak najmniej ciepła. Nie jest to jedynie sprawa dbania o ochronę środowiska. Istotna jest także gospodarność. Wiadomo że zapewnienie komfortu termicznego może nas sporo kosztować jeżeli źle zbudujemy ściany i ciepło będzie nam z domu uciekać.

W sytuacji, kiedy planujesz remont, wybieraj produkty doskonałej klasy

Remont to poważna inwestycja, która wymaga użycia produktów wysokiej klasy. Roboty remontowe przeprowadzone przy wykorzystaniu dobrej jakości towarów to nie tylko pewność wysokiej estetyki, ale także solidności na dłużej. Nabywając materiały renomowanych marek, pochodzące od najlepszych producentów, z pewnością uzyskamy rezultat, o jaki nam chodzi.

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakie cechy są najważniejsze?

Dom niskoenergetyczny mamy szansę wybudować w różnych technologiach, które mogą spełniać kryteria związane z przewodnictwem ciepła. Jedną z nich są ściany z trzema warstwami,w której każda spełnia konkretną funkcję, mogą zagwarantować szczelność, wytrzymałość i izolacyjność termiczną a także akustyczną. Jakiego typu posiadamy określone projekty domów energooszczędnych?